Apartament 2+1 ne shitje tek Tregu Elektrik ne Tirane
151 000 €
Data e publikimit: October 20, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65531
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-5.jpg
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-1.jpg
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-6.jpg
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-3.jpg
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-7.jpg
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-8.jpg
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-9.jpg
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-4.jpg
ap-21-ne-shitje-tregu-elektrik-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tregu Elektrik , prane pallateve Matrix , shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 105.5 m2, me Hipotek, kati 4 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, korridor dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet pjeserisht i mobiluar.

Shitet : 151.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
105 ㎡
Tualete:
2
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja