Apartament 2+1 ne shitje tek Urban Gate ne Astir
Astir
122 400 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 1, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68978
254535_1-06-758x564
ap 2+1 ne shitje urban gate

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Astir , kompleksi Urban Gate , disponojm per shitje apartament 2+1 , me siperfaqe 102 m2 , ne katin e 5 ne kompleks te ri ne faze ndertimi. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , tualet , koridor dhe ballkon. Shitet bosh. Afati perfundimit per 1 vit. Dsponon dhe garazhd me cmim Extra.

Shitet : 122,400 Euro

 

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
102 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja