Apartament 2+1+ Parkim me Qera ish Fusha Aviacionit Tirane
700 €
Data e publikimit: November 24, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65615
21-me-qera-te-fusha-e-aviacionit-7.jpeg
21-me-qera-te-fusha-e-aviacionit-2-1.jpeg
21-me-qera-te-fusha-e-aviacionit-6-1.jpeg
21-me-qera-te-fusha-e-aviacionit-1-1.jpeg
21-me-qera-te-fusha-e-aviacionit-4-1.jpeg
21-me-qera-te-fusha-e-aviacionit-5-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ish Fusha e Aviacionit, te Garden Rezidence Turdiu, disponojme per qera Apartament 2+1 me siperfaqe 116.6 m2, kati 6 me ashensor. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe verande. Disponon dhe nje  post parkimi i perfshire ne cmim. Apartamenti eshte i arreduar ne detaj me arkitekt, i pabanuar me pare.

Jepet me qera 700 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
116.4 ㎡
Tualete:
2
Kati:
6
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati 6|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja