Apartament 2+1 + Parkim me Qira te Kompleksi Delijorgji Tirane
Rruga e Kavajes
1 300 €
Data e publikimit: June 3, 2024
Me Qera
ID e pronës:  66088
21-me-qera-te-delijorgji-1.jpeg
21-me-qera-te-delijorgji-6.jpeg
21-me-qera-te-delijorgji-3.jpeg
21-me-qera-te-delijorgji-4.jpeg
21-me-qera-te-delijorgji-7.jpeg
21-me-qera-te-delijorgji-2.jpeg
21-me-qera-te-delijorgji-5.jpeg
21-me-qera-te-delijorgji-8.jpeg
21-me-qera-te-delijorgji-9.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Kompleksi Delijorgji, disponojme per qira Apartament 2+1+ post parkimi ne katin -1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m2 dhe ndodhet ne katin e 8. Organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, i pa banuar me pare !

Jepet 1300 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
113 ㎡
Tualete:
1
Kati:
8
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja