Apartament 2+1+ Parkim me Qira te Xhamlliku Tirane
Xhamllik
650 €
Data e publikimit: June 14, 2024
Me Qera
ID e pronës:  66096
21-garazhd-me-qira-te-xhamlliku-6.jpeg
21-garazhd-me-qira-te-xhamlliku-1.jpeg
21-garazhd-me-qira-te-xhamlliku-2.jpeg
21-garazhd-me-qira-te-xhamlliku-3.jpeg
21-garazhd-me-qira-te-xhamlliku-4.jpeg
21-garazhd-me-qira-te-xhamlliku-5.jpeg
21-garazhd-me-qira-te-xhamlliku-8.jpeg
21-garazhd-me-qira-te-xhamlliku-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Xhamllik, ish profarma, disponojme per qira apartament 2+1 me siperfaqe 120m2, kati i 5 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, depo, ballkon dhe 2 tualete. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner ne cdo dhome. Garazh i perfshire ne cmim.

Jepet me Qira 650 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
2
Kati:
5
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja