Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Xhamllik
Xhamllik
169 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 25, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68752
Apartament 2+1+ garazh ne shitje ne xhamllik ne kompleks te ri (1)
Apartament 2+1+ garazh ne shitje ne xhamllik ne kompleks te ri (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Xhamllik Ne Kompleks Te Ri. apartamrnti ka siperfaqe 113m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte i projektuar dhe i ndare ne 2,  1+1, pamje nga rruga. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Shitet 169000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
113 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja