Apartament 2+1+2 me qera prane 15 Kateshit ne Tirane
Qender
1 000 €
/Muaj
Data e publikimit: February 26, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65867
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-10.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-9.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-11.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-13.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-12.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-4.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-3.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-7.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-2.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-6.jpeg
ap-21-me-qera-prane-15-kateshit-5.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepet me qira apartamenti 2 + 1 ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne Rrugen Bardhok Biba (prapa 15 kateshit) ne nje pallat te ri dhe cilesor buze rruges kryesore, me sistem sigurie, me kamera dhe me roje private, po ashtu administrim shume te mire.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (me ashensor) dhe ka siperfaqe 115 m2. Eshte i perbere prej nje salloni te madh me ballkon, kuzhine pak te vecuar me dritare, dy tualete dhe dy dhoma gjumi. Nje prej dhomave te gjumit ka po ashtu ballkon.
Dritaret dhe dyert e ballkoneve jane me dopio xham dhe me grila. Cdo dhome dhe dhoma e ndenjes jane te pajisura me kondicioner.
Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Jepet me qera 1 000 Euro/muaj neto.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
115 ㎡
Tualete:
2
Kati:
7
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja