Apartament 2+1+2 me qera tek Bulevardi i Ri
Rruga Jordan Misja
1 000 €
/Muaj
Data e publikimit: June 24, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68727
jepet-me-qera-2-1-2-tek-kompleksi-marga-1 (1)
jepet-me-qera-2-1-2-tek-kompleksi-marga-1 (2)
jepet-me-qera-2-1-2-tek-kompleksi-marga-1 (3)
jepet-me-qera-2-1-2-tek-kompleksi-marga-1 (4)
jepet-me-qera-2-1-2-tek-kompleksi-marga-1 (5)
jepet-me-qera-2-1-2-tek-kompleksi-marga-1

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Jordan Misja, Kompleksi Marga 1, jepet me qera apartament 2+1+2 , me siperfaqe 106m2 , kati i 1 banim. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridor shperndares, 2 tualete . Apatamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pabanuar me pare. Ofrohet si ne foto bashke.

Jepet 1000 Euro / muaj

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
106 ㎡
Sipërfaqe Neto:
106 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja