Apartament 2+1+2 me qera tek Kompleksi Long Hill ne Tirane
1 400 €
Data e publikimit: February 16, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65837
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-12.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-8.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-11.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-6.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-9.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-15.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-13.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-3.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-10.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-5.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-1.jpeg
ap-21-me-qera-tek-Long-Hill-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Prane TEG, ne kompleksin Long Hill jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe, korridor dhe verande. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, jepet per here te pare me qera.

Apartamenti disponon gjithashtu 2 poste parkimi te perfshira ne cmim.

Jepet me qera 1400 Euro Neto

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
130 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Kati>kati 2|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja