Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Ish Stacioni ITrenit
Ish Stacioni Trenit
650 €
/Muaj
Data e publikimit: June 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68271
apartament-2-1-2 (1)
apartament-2-1-2 (2)
apartament-2-1-2 (3)
apartament-2-1-2 (4)
apartament-2-1-2

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Ish Stacioni I Trenit Rruga Reshit Petrela. Apartamenti ka siperfaqe 100m2, dhe ndodhet ne katin e 11 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebshku me pjesen e gatmit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 650 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
2
Kati:
11
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli