Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Kompleksi Kontakt
600 €
Data e publikimit: March 4, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65882
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-3.jpeg
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-4.jpeg
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-5.jpeg
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-6.jpeg
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-7.jpeg
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-8.jpeg
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-9.jpeg
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-1.jpeg
Apartament-tek-kompleksi-kontakt-21-dhjetori-me-qira-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Kompleksi Kontakt. Apartamenti ka siperfaqe totale 105m2. Ndodhet ne katin e dyte banim. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, dy tualete dhe nje ballkon.E mobiluar ne menyre bashkohore.

Qira 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
105 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja