Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Selite Tirane
Sabaudin Gabrani
100 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 18, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68556
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Selite tirane (1)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Selite tirane (2)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Selite tirane (3)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Selite tirane (4)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Selite tirane (5)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Selite tirane (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 +2 Ne Shitje Ne Selite Tirane Rruga Sabaudin Gabrani. Apartamenti ka siperfaqe totale 105m2 dhe ndodhet ne katin e 4 dhe te fundit pa ashensor . Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Pallat i vitit 2018. Hipoteka ne proces.

Shitet 100000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
105 ㎡
Tualete:
2
Kati:
4
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi