Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Shkoze
Shkoze
114 400 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 10, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68218
Apartament 2+1+2 Ne Shitje ne Shkoze Rruga Ali Shefqeti

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Shkoze Ne Rrugen Ali Shefqeti. Apartamenti ka siperfaqe 88m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim, ne pallat te ri me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes, sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Shitet 114400 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
88 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Sistem Ngrohje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja