Apartament 2+1+2 ne Shitje te Univers City Tirane
Univers City
105 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 7, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68193
Univers city
Capture

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Afer QTU-s, kompleksi Univers City, disponojme  per shitje Apartament  2+1+2 me siperfaqe neto 85.51m2, dhe bruto 104.42m2 ne katin e 3 banimi. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje + guzhine, dy tualete dhe ballkon. Objekti momentalisht eshte ne fazen e muratures dhe ndodhet ne zonen me te mire te Kompleksit me akses te menjehershem ne Parkun e Univers City.
Ndertimi eshte me materiale bashkkohore, sistem kapot, Vetrata PVC, ahsensor, etj.

Shitet 105 000 Euro

 

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
104.42 ㎡
Sipërfaqe Neto:
85.51 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja