Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Kompleksi Arlis
Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 9, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69149
Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Arlis Farmacia 10 Rruga e Dibres (1)
Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Arlis Farmacia 10 Rruga e Dibres (2)
Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Arlis Farmacia 10 Rruga e Dibres (3)
Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Arlis Farmacia 10 Rruga e Dibres (4)
Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Arlis Farmacia 10 Rruga e Dibres (5)
Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Arlis Farmacia 10 Rruga e Dibres (6)
Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Arlis Farmacia 10 Rruga e Dibres (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Kompleksi Arlis Tek Farmacia 10 Rruga e Dibres. Apartamenti ka siperfaqe 120,8m2 dhe ndodhet ne katin e  4 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te ghitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 240000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
120,8 ㎡
Tualete:
2
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi