Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Rruga e Elbasanit
Rruga e Elbasanit
205 280 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 28, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68854
Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Elbasanit tek kompleksi Xheluksi (1)
Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Elbasanit tek kompleksi Xheluksi (2)
Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Elbasanit tek kompleksi Xheluksi (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 +2 Ne Shitje Tek Rruga e Elbasanit Tek Kompleksi Xhelux. Apartamenti  ndodhet ne katin e 1 banim, ka siperfaqe totale 128,3m2, ku siperfaqe neto eshte 111,1m2, siperfaqe perbashket 17,2m2. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi,dy  tualete dhe nje ballkon. Zona ne te cilenndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Faze ndertimi.

Shitet 205280 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
128,3 ㎡
Sipërfaqe Neto:
111,1 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Kongresi Manastirit
103 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
136 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Ish Fusha e Aviacionit
229 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Pazari i Ri
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja