Apartament 2+1+2 ne shitje Tek rruga e Kavajes ne Tirane
Rruga e Kavajes
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 28, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68841
ap 2+1 ne shitje tek Condor Center (8)
ap 2+1 ne shitje tek Condor Center (7)
ap 2+1 ne shitje tek Condor Center (4)
ap 2+1 ne shitje tek Condor Center (6)
ap 2+1 ne shitje tek Condor Center (5)
ap 2+1 ne shitje tek Condor Center (3)
ap 2+1 ne shitje tek Condor Center (1)
ap 2+1 ne shitje tek Condor Center (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Kavajes tek Condor Center shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96m2, kati 7(jo i fundit), pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i saporestauruar nga e para duke nisur nga instalime elektrike, hidraulike, dyer, dritare, parket, tualet incaso, punime gipsi etj.

Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 210 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
96 ㎡
Sipërfaqe Neto:
85 ㎡
Tualete:
2
Kati:
7
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi