Apartament 2+1+2 ne shitje tek Terminali i Autobusave
Rruga Kastriotet
151 200 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 17, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68477
65b9bb82-17d5-4ba0-8215-4e6a156f9abf
77447f06-8c86-4160-a5a8-272e4024d3ce
6ed2352b-2827-41fe-a2f6-cfb0851854a7
58a660fc-1a6c-400f-be92-c03eb6ff6d2b
46008d02-5130-4ed3-b606-1cb2a8637ab4
83ab323c-a52d-465f-ac6c-efc78647d8f6
2897bd0a-edb2-4d83-b061-18c539ab55f1
2a40da4b-6711-44de-a564-1f6bfec32ea2
6b9810ed-895a-4767-b5f0-210c11be029b

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Terminali Autobusave, tek Pallatet e Verdha disponojm per shitje apartament 2+1+2 , me siperfaqe 126m2 , ne katin e 3 pallati i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me certifikate pronesie. Apartamenti ndodhet me pamjen nga rruga kryesore, sapo eshte investuar totalisht, me sistem kondicionimi, lesh guri dhe dritaret termike.Shitet si ne foto.

Shitet 151 200 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
126 ㎡
Sipërfaqe Neto:
107 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja