Apartament 2+1+2 ne shitje te Komuna Parisit Tirane
270 000 €
Data e publikimit: January 30, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65774
shitet-super-apartament-2-1-2-nga-pronari.jpeg
shitet-super-apartament-2-1-2-nga-pronari-4.jpeg
shitet-super-apartament-2-1-2-nga-pronari-3.jpeg
shitet-super-apartament-2-1-2-nga-pronari-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Komuna e Parisit, prane lulishtes, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 112m2, ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Apartameti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jestese sa me komode. Apartamenti eshte totalisht i investuar .

Shitet 270000 euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
112 ㎡
Tualete:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kuzhine|Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi