Apartament 2+1+Post Parkimi ne shitje ne Ali Dem ne Tirane
Ali Demi
138 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 18, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68514
Ap 2+1+post parkimi (4)
Ap 2+1+post parkimi (5)
Ap 2+1+post parkimi (6)
Ap 2+1+post parkimi (8)
Ap 2+1+post parkimi (7)
Ap 2+1+post parkimi (1)
Ap 2+1+post parkimi (2)
Ap 2+1+post parkimi (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ali Demi prane Fushes shitet apartament 2+1+Post Parkimi me siperfaqe 81 m2, kati 1 pallat egzistues i ngritur me 6 shkalle. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i saporestauruar me cdo gje nga e para duke filluar nga instalime elektrike, hidraulike etj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Garazhdi me siperfaqe 20 m2 neto me qepen ( ne proces legalizimi).

Shitet 138 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
101 ㎡
Sipërfaqe Neto:
81 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Kongresi Manastirit
103 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
136 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Ish Fusha e Aviacionit
229 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Pazari i Ri
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja