Apartament 2+1+Verande ne shitje tek 21 Dhjetori ne Tirane
21 Dhjetori
185 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 13, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65780
Ap-21-ne-shitje-9-27.jpeg
Ap-21-ne-shitje-10-23.jpeg
Ap-21-ne-shitje-12-12.jpeg
Ap-21-ne-shitje-3-58.jpeg
Ap-21-ne-shitje-5-50.jpeg
Ap-21-ne-shitje-8-39.jpeg
Ap-21-ne-shitje-7-43.jpeg
Ap-21-ne-shitje-11-15.jpeg
Ap-21-ne-shitje-6-49.jpeg
Ap-21-ne-shitje-4-55.jpeg
Ap-21-ne-shitje-2-60.jpeg
Ap-21-ne-shitje-1-58.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

21 Dhjetori, pas Inxhinjeris se Ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilat 60.94 m2 Sip verande), kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, korridor dhe verande. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vitit 2018, me sistem kapot. Apartamenti eshte i gjithi me parket, shitet si ne foto. Orientimi Lindje/Veri.

Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 185 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
141.04 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja