Apartament 3+1 me Qira Kodra e Priftit Tirane
Kodra e Priftit
500 €
/Muaj
Data e publikimit: June 27, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68832
3+1 me qera ne porcelan (1)
3+1 me qera ne porcelan (4)
3+1 me qera ne porcelan (6)
3+1 me qera ne porcelan (1)
3+1 me qera ne porcelan (3)
3+1 me qera ne porcelan (2)
3+1 me qera ne porcelan (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Kodra e Priftit, rruga Paro Kita, disponojme per qira Apartament me siperfaqe 160 m2, kati 2 ne nje shtepi private, me hyrje me vete. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe organizohet ne soxhorno, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Disponon parkim !

Jepet me Qira 50000 Leke

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
160 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Bosh
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja