Apartament 3+1 me Qera Laprake Tirane
860 €
Data e publikimit: February 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65794
apartament-31-me-qera-ne-laprake-1.jpeg
apartament-31-me-qera-ne-laprake-4.jpeg
apartament-31-me-qera-ne-laprake-2.jpeg
apartament-31-me-qera-ne-laprake-5.jpeg
apartament-31-me-qera-ne-laprake-3.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Dritan Hoxha, afer bllokut Gintash, disponojme per qera Apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2, kati pare, i mobiluar.  Apartamenti përbëhet nga 3 dhoma gjumi, sallon dhe dhomë gatimi, dy banjo, një depo, ballkon dhe një vend parkimi.
Ambjent është i përshtatshëm edhe për zyra, ndodhet afër rrugës kryesore.

Jepet me Qera 90000 leke

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja