Apartament 3+1 me Qera Rezidenca "Touch of the Sun" Tirane
Sauk
1 500 €
/Muaj
Data e publikimit: June 24, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68690
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (1)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (2)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (3)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (4)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (5)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (8)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (10)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (11)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (12)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Sauk, Rezidenca Touch of the Sun, disponojme per qera apartament 3+1, me siperfaqe 169 m2 kati i 3, i mobiluar, parket, sistem chiller. Organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, dhe post parkimi. Kompleksi ofron super siguri, pishine, palester, salle lojrash, kinema, kend lojrash.

Jepet me Qera 1 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
190 ㎡
Sipërfaqe Neto:
170 ㎡
Tualete:
3
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

rruga dibres
600 €
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Urani Pano
2 500 €
Eneo Kajo