Apartament 3+1 me Qera Rezidenca "Touch of the Sun" Tirane
1 200 €
Data e publikimit: November 16, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65526
31-me-qera-te-touch-of-the-sun-2.jpeg
31-me-qera-te-touch-of-the-sun-4.jpeg
31-me-qera-te-touch-of-the-sun-1.jpeg
31-me-qera-te-touch-of-the-sun-8.jpeg
31-me-qera-te-touch-of-the-sun-3.jpeg
31-me-qera-te-touch-of-the-sun-9.jpeg
31-me-qera-te-touch-of-the-sun-6.jpeg
31-me-qera-te-touch-of-the-sun-1.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Elbasanit, ne Sauk, te rezidenca Touch of the Sun, disponojme per qera apartament 3+1, me siperfaqe 169 m2, i mobiluar, parket , sistem chiller. Organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, dhe post parkimi . Kompleksi ofron super siguri, pishine, palester, salle lojrash, kinema, kend lojrash.

Jepet me Qera 1 200 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
169 ㎡
Tualete:
3
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja