Apartament 3+1 me Qira Ali Demi Tirane
550 €
Data e publikimit: February 2, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65786
apartament-31-me-qera-ne-ali-demi-2.jpeg
apartament-31-me-qera-ne-ali-demi-1.jpeg
apartament-31-me-qera-ne-ali-demi-3.jpeg
apartament-31-me-qera-ne-ali-demi-4.jpeg
apartament-31-me-qera-ne-ali-demi-5.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Ali Demi, afer Big Market, ofrojme per qira apartament 3+1+2, me siperfaqe 135 m2, kati i 5 i banimit, pallat i vitit 2020 me sistem kapote. Organizohet ne sallon bashke me ambientin e  gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Apartamenti ofrohet vetem me k/bufe, ka xhama tripleks, eshte i gjithi i shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi multisplit.
Jepet me Qira 550 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
135 ㎡
Tualete:
2
Kati:
5
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 5|Kuzhine|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi