Apartament 3+1 me Qira Kopshti Botanik Tirane
800 €
Data e publikimit: February 9, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65812
31-me-qera-te-kopshti-botanik-6.jpeg
31-me-qera-te-kopshti-botanik-4.jpeg
31-me-qera-te-kopshti-botanik-3.jpeg
31-me-qera-te-kopshti-botanik-2.jpeg
31-me-qera-te-kopshti-botanik-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Selita e Vjeter, afer Xhamise se Selites, disponojme per qera super Apartament 3+1, me siperfaqe 160 m2, kati 4 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Jepet me Qira 800 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
160 ㎡
Tualete:
2
Kati:
4
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 4|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi