Apartament 3+1 me Qira Qender Tirane
Qender
700 €
/Muaj
Data e publikimit: June 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67994
3+1 me qira qender (4)
3+1 me qira qender (3)
3+1 me qira qender (5)
3+1 me qira qender (1)
3+1 me qira qender (6)
3+1 me qira qender (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne fillim te rruges se Dibres, prane Rossman-it, disponojme per qira Apartament 3+1, me siperfaqe 154 m2, kati 3 ne nje pallat ekzistues, i mobiluar, kondicioner. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi te shtruara me parket, tualet dhe 2 ballkone. Orientimi jug.

Lirohet me 23 qershor !

Jepet me Qira 700 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
154 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi