Apartament 3+1 me Qira te Taiwani Tirane
Shallvaret
1 100 €
/Muaj
Data e publikimit: May 31, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67492
3+1 me qira te tajvani (6)
3+1 me qira te tajvani (3)
3+1 me qira te tajvani (4)
3+1 me qira te tajvani (1)
3+1 me qira te tajvani (5)
3+1 me qira te tajvani (8)
3+1 me qira te tajvani (7)
3+1 me qira te tajvani (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Reshit Collaku, mbas ish La Voglia, ofrojme per qera  Apartament 3+1 me siperfaqe 150 m2, kati 6 me ashensor. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, kuzhine me vete, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 depo/lavanderi. Orientimi Jug-perendim. I mobiluar, parket, sistem kondicionimi, sistem kapote etj.

Jepet me Qira 1100 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
150 ㎡
Sipërfaqe Neto:
140 ㎡
Tualete:
2
Kati:
6
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja