Apartament 3+1 Me Qira Tek 21 Dhjetori ne Tirane
750 €
Data e publikimit: March 4, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65886
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-1.jpeg
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-2.jpeg
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-3.jpeg
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-4.jpeg
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-5.jpeg
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-6.jpeg
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-7.jpeg
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-8.jpeg
Apartament-31-me-qira-tek-21-dhjetori-tek-pallati-Usra-9.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 3+1 Me Qira Tek 21 Dhjetori . Apartamenti ka siperfaqe 140m2. Ndodhet ne katin e dyte banim me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Orientim Jug-Lindje.

Jepet me qira 750 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
140 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli