Apartament 3+1 Me Qira Tek Rruga Kosovareve
800 €
Data e publikimit: March 1, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65880
Apartament-me-qira-tek-rruga-kosovareve-2.jpeg
Apartament-me-qira-tek-rruga-kosovareve-3.jpeg
Apartament-me-qira-tek-rruga-kosovareve-4.jpeg
Apartament-me-qira-tek-rruga-kosovareve-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 3+1 Me Qira Tek Rruga Kosovareve. Apartamenti ka siperfaqe totale 95m2, ndododhet ne katin e 2. Jepet per banim ose zyra, gjendja e rikonstruktuar totalisht nga e para, e pa banuar me pare.Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit tre dhoma gjumi nje ballkon dhe nje tualet.

Qira 800 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
95 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 2|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli