Apartament 3+1 ne Shitje afer Shkolles Mihal Grameno Tirane
197 000 €
Data e publikimit: February 1, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65781
31-ne-shitje-te-shkolla-mihal-grameno-6.jpeg
31-ne-shitje-te-shkolla-mihal-grameno-7.jpeg
31-ne-shitje-te-shkolla-mihal-grameno-5.jpeg
31-ne-shitje-te-shkolla-mihal-grameno-1.jpeg
31-ne-shitje-te-shkolla-mihal-grameno-2.jpeg
31-ne-shitje-te-shkolla-mihal-grameno-3.jpeg
31-ne-shitje-te-shkolla-mihal-grameno-4.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Mihal Grameno, afer shkolles, disponojme per shitje Apartament 3+1, siperfaqe 110 m2, kati 2 ne pallat te ri. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi shitje me kredi

Shitet 197000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
110 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi