Apartament 3+1 ne Shitje ne Shkoze Tirane
Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 4, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68915
3+1 NE SHITJE NE SHKOZE (3)
3+1 NE SHITJE NE SHKOZE (1)
3+1 NE SHITJE NE SHKOZE (2)
3+1 NE SHITJE NE SHKOZE (5)
3+1 NE SHITJE NE SHKOZE (4)
3+1 NE SHITJE NE SHKOZE (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Feim Ibrahimi, afer kompleksit te Tom Doshit, disponojme per shitje Apartament 3+1+2 me siperfaqe 150.3 m2, kati 2 ne nje godine private 4-kateshe. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor  dhe 2 ballkone. Lehtesisht i ndashem ne 2 apartamente 1+1. Disponon panel diellor dhe post parkimi. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet bosh !

Shitet 13,000,000 leke

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
150.3 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja