Apartament 3+1 ne Shitje Rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane
Kodra e Diellit
228 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 21, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65456
Apartament-31-ne-shitje-5-3.jpg
Apartament-31-ne-shitje-4-3.jpg
Apartament-31-ne-shitje-2-3.jpg
Apartament-31-ne-shitje-1-3.jpg
Apartament-31-ne-shitje-3-3.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rezidenca Kodra e Diellit 2 shitet apartament 3+1 me siperfaqe 167m2 kati i 2 me ashensore. Apartamenti organizohet nga soxhorno,3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti eshte i investuar dhe nga vet pronari me punime cilesore. Aktualisht eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te mbaroj ne Dhjetor te 2024. Orientimi Veri-Perendim me nje pamje piktoreske.

Shitet 228 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
167 ㎡
Sipërfaqe Neto:
136.92 ㎡
Tualete:
2
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi