Apartament 3+1 ne shitje Rezidenca "Touch of the Sun" Tirane
Sauk
435 000 €
/Muaj
Data e publikimit: June 24, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68713
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (13)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (11)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (2)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (3)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (4)
apartament-me-qera-touch-of-the-sun-rezidence (8)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Sauk, Rezidenca Touch of the Sun, disponojme per shitje apartament 3+1, me siperfaqe 169 m2 kati i 3, i mobiluar, parket, sistem chiller. Organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, dhe post parkimi. Kompleksi ofron super siguri, pishine, palester, salle lojrash, kinema, kend lojrash.

Shitet 435 000Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
190 ㎡
Sipërfaqe Neto:
170 ㎡
Tualete:
3
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja