Apartament 3+1+2 me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane
21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Data e publikimit: July 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69220
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (1)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (6)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (9)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (10)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (4)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (2)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (3)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (8)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (5)
apartament 3+1 me qera tek 21 dhjetori (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

21 Dhjetori prane supermarket Joena jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 115m2, kati 5, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qera 750 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
115 ㎡
Tualete:
2
Kati:
5
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli