Apartament 3+1+2 Me Qira Rruga e Barrikadave ne Tirane
Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Data e publikimit: June 11, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68299
Apartament 3+2+1 me qira perball shkolles Sami Frasheri (1)
Apartament 3+2+1 me qira perball shkolles Sami Frasheri (2)
Apartament 3+2+1 me qira perball shkolles Sami Frasheri (3)
Apartament 3+2+1 me qira perball shkolles Sami Frasheri (4)
Apartament 3+2+1 me qira perball shkolles Sami Frasheri (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Barrikadave perball Shkolles Sami Frasheri jepet me qera zyre me siperfaqe 92m2, kati  2, pallat egzistues. Zyra organizohet nga koridori shperndares, 4 ambjente pune, dy tualete dhe dy ballkone.

Jepet me qira 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
92 ㎡
Sipërfaqe Neto:
92 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja