Apartament 3+1+2 ne shitje tek 5 Maj
Rruga 5 Maj
189 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 17, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68488
apartament-rruga-5-maji-123-meter (1)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (2)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (3)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (4)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (5)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (7)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (9)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (10)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (11)
apartament-rruga-5-maji-123-meter (12)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

5 Maj, prane Concord Center disponojm per shitje apartament 3+1+2 , me siperfaqe 123m2 , ne katin e 2 pallati i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar. Shitet si ne foto.

Shitet 189 000 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
123 ㎡
Sipërfaqe Neto:
123 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja