Apartament 3+1+2 Ne Shitje Tek Vila Gold Rruga E Dibres
Rruga e Dibres
272 600 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 4, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67962
Apartament 3+1+2 ne shitje tek Rruga e Dibres Vila Gold (1)
Apartament 3+1+2 ne shitje tek Rruga e Dibres Vila Gold (2)
Apartament 3+1+2 ne shitje tek Rruga e Dibres Vila Gold (3)
Apartament 3+1+2 ne shitje tek Rruga e Dibres Vila Gold (4)
Apartament 3+1+2 ne shitje tek Rruga e Dibres Vila Gold (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 3+1+2 Ne Shitje Tek Vila Gold Rruga E Dibres. Apartamenti ka siperfaqe totale 116m2, dhe ndodhet ne katin e 9 banim. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete  nje ballkon dhe nje verande. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.  Aktualisht me qira.

Shitet 272600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
116 ㎡
Tualete:
2
Kati:
9
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi