Apartament 3+1+2 Poste Parkimi Me Qira Tek Liqeni i Thate
Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Data e publikimit: July 9, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69181
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (1)
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (2)
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (3)
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (4)
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (5)
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (6)
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (7)
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (8)
Apartament 3+1+2poste parkimi me qira tek liqeni i thate (9)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 3+1 2 Poste Parkimi Me Qira Tek Liqeni i Thate. Apartamenti ka siperfaqe 130m2, siperfaqe verande 40m2 dhe ndodhet ne katin e 3 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, tre dhoma gjumi nje tualet dhe nje verande te bollshme. Postet e parkimit te perfshira ne cmim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Orientim Jug.

Qira 1200 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
130 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli