Apartament 3+1+2+Verande+2poste parkimi ne shitje siper Kristal Center
Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 10, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69202
apartament 3+1+2+2poste parkimi (15)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (14)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (12)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (13)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (8)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (9)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (7)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (3)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (1)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (2)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (4)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (5)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (16)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (17)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (6)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (10)
apartament 3+1+2+2poste parkimi (11)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Siper Kristal Center shitet apartament 3+1+2+Verande+2Poste Parkimi me siperfaqe 110.9m2 apartamenti dhe 74.76m2 veranda, kati 1 pallat i ri me sistem kapot. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verande. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, i gjithe me parket, vetrata triple xhame, tavane te varuara etj.

2 poste parkimi te perfshire ne cmim.

Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 259 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
185.66 ㎡
Sipërfaqe Neto:
105 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi