Apartament 3+1+Post Parkimi me qera tek Kontakti ne Tirane
21 Dhjetori
800 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 12, 2024
Me Qera
ID e pronës:  64379
ap-31-me-qera-tek-kontakti-1.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-12.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-14.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-9.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-13.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-4.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-2.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-10.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-11.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-7.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-5.jpeg
ap-31-me-qera-tek-kontakti-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

21-Dhjetori, tek Kompleksi Kontakt jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 136 m2, kati 4, pallat i ri me 2 ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete(1 me dritare), korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, i gjithe me parket. Orientimi Perendim.

Apartametni disponon edhe nje post parkimi ne katin -1 te perfshire ne cmim.

Jepet me qera  800 Euro

Kusht qeraja e muajt pare, qeraja e muajt fundit dhe nje qera garanci.

Apartamenti lirohet ne fund te muajt Korrik.

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
136 ㎡
Sipërfaqe Neto:
122 ㎡
Tualete:
2
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi