Apartament 3+2 ne shitje Te Kompleksi AVID ne Tirane
248 490 €
Data e publikimit: January 25, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65754
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-1.jpeg
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-2.jpeg
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-3.jpeg
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-4.jpeg
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-5.jpeg
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-6.jpeg
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-7.jpeg
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-8.jpeg
Apartament-ne-shitje-tek-kompleksi-AVID-JORDAN-MISIA-10.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Kompleksi AVID Ne Rrugen Jordan Misja Shitet Apartament 3+2 , me siperfaqe totale 150m2 ,ndodhet ne katin e dyte banim ne nje pallat 7katesh me -3kate nen toke .Organizohet nga koridori shperndares salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit nje ballkon te bollshem ,nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballokon  ,nje dhome gjumi per femije dy tualete. Te gjitha ambjentet me gips perfshire dhe tualetet. Orientim Jug-Lindje.

Shitet 248490Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
150.6 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Kati>kati 2|Kuzhine|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja