Apartament 4+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane
1 000 €
Data e publikimit: March 15, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65128
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-10.jpg
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-1.jpg
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-3.jpg
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-5.jpg
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-2.jpg
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-4.jpg
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-8.jpg
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-9.jpg
ap-41-me-qera-ish-ekspozita-7.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tek Ish Ekspozita Jepet me qera apartament 4+1 me siperfaqe 140 m2, kati 8, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, ambjent gatimi , 4 dhoma gjumi, 2 tualete, korriodr dhe 3 ballkone.  Jepet si ne foto

Jepet me qera 1 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
4
Sipërfaqe Bruto:
140 ㎡
Tualete:
2
Kati:
8
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 8|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja