Apartament Duplex 3+1 ne shitje ne Yzberisht
178 870 €
Data e publikimit: September 4, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65469
duplex-ne-shitje-yzberisht.jpg
duplex-ne-shitje-yzberisht.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Yzberisht, afer KMY, shitet Apartament duplex me siperfaqe totale 155.54 m2, ne nje pallat te ri ne ndertim(faze murature). Apartamenti ndodhet ne katin perdhes dhe te pare dhe organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. I pershtatshem edhe per ambjente tregtare. Shitet me 1150 euro /m2 !

Shitet 178870 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
155.54 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Bosh|Kati>kati 1|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja