Apartament modern 1+1 me qira te Liqeni i Thate ne Tirane
450 €
Data e publikimit: March 2, 2024
Me Qera
ID e pronës:  64215
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-9.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-6.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-11.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-10.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-2.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-7.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-5.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-8.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-3.jpeg
ap-11-modern-me-qira-te-liqeni-i-thate-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Liqeni i Thate, Rruga Peti, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 115 m2 sip bruto, 92 m2 sip neto, kati i 1 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno+ambienti i gatimit, dhome gjumi, tualet, depo dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar i gjithi ne menyre moderne dhe cilesore, shtruar me parket.

Jepet me qira 450 Euro ne muaj

Kusht qeraja e muajt pare, qeraja e muajt fundit dhe nje qera garanci.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
115 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja