Apartament Modern 4+1 ne Shitje Rruga e Elbasanit
1 179 000 €
Data e publikimit: January 26, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65129
41-ne-shitje-te-lion-parku.png
41-ne-shitje-te-lion-park.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Elbasanit, Lion Park Residence, shitet Apartament 4+1 me siperfaqe 336.85 m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, depo, garderobe, korridor dhe ballkon ne cdo ambient.Orientimi jug-lindje.

“Lion Park” Residencë do t’ju ofrojë gjithçka ju nevojitet, cilësi elitare ndertimi, 5 ashensorë, fasada të termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares janë me gips, lartësi kati 3.1, xhamat termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta, ambiente sherbimesh, vazo të lëvizshme nëpër ballkonet etj. Godina do te ofroje 13 kate banimi, katin 0 i cili përbëhet nga njesitë e shërbimit dhe 3 kate parkime nëntokë.

Shitet 1179000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
4
Sipërfaqe Bruto:
336.85 ㎡
Tualete:
3
Kati:
5
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Kati>kati 5|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Kongresi Manastirit
103 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
136 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Ish Fusha e Aviacionit
229 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Pazari i Ri
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja