Apartament 1+1 ne shitje 21 Dhjetori ne Tirane
21 Dhjetori
125 000 €
Data e publikimit: April 29, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66064
WhatsApp-Image-2024-04-29-at-12.02.19.jpeg
ap-11-21-dhjetori-6.jpeg
ap-11-21-dhjetori-5.jpeg
ap-11-21-dhjetori-4.jpeg
ap-11-21-dhjetori-3.jpeg
ap-11-21-dhjetori-2.jpeg
ap-11-21-dhjetori-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Kryqezimi 21 Dhjetori, prane Vodafon shitet apartamenti 1+1, me siperfaqe 58 m2, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkon. I restauruar se fundmi me punime cilesore. Mundesi shume e mire investimi per bnb. Me Hipoteke.

Shitet : 125.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
57 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja