Apartamente ne Shitje ne Dhermi
Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Data e publikimit: June 24, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68724
santorini 2

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Dhermi, Kompleksi Santorini 2 (Village Square), disponojme per Shitje Apartamente te tipologjive dhe siperfaqeve te ndryshme. Kompleksi eshte ne faze grope dhe ndodhet afer plazhit te Drimadhes, nje nder plazhet me te bukura te bregdetit te jugut. Apartamentet vine ne shitje me cmim kleringu prej 2800 Euro/m2

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
79.25 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

No data was found