Apartamenti 1+1 ne Shitje tek Ali Demi
Ali Demi
90 000 €
Data e publikimit: May 24, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66985
Mangalem 1+1 (1)
Mangalem 1+1 (5)
Mangalem 1+1 (2)
Mangalem 1+1 (3)
Mangalem 1+1 (6)
Mangalem 1+1 (4)
abeb6bf8-f2c7-472b-b3c9-bf973e39e941

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Kompleksi Mangalem 21, shesim Apartament 1+1, me siperfaqe 67m2, ne proces hipoteke, kati 3 te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet në dhomë ndenje, dhomë gjumi, ballkon, banjo dhe korridor. Apartamenti është i ri, i pamobiluar dhe i pabanuar më parë. Është ndërtim i vitit 2023.

Shitet 90 000 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
67 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi